Semone (Mlčiaci)

Formát:
lepená, 205x140 mm, 204 strán
Ki Dong Kim

Zlomený a vyliatý, cesta Kórejčana s Ježišom. Kniha pojednáva o tom, ako vyrastie cirekvné zhromaždenie za 25 rokov zo sedem na 80000 dospelých členov.

Strádajúci a s chorobnými sklonmi k samovražde, zápasil mladý, ale vôľou silný Ki Dong Kim so zajakávaním a silnou krízou osobnosti, zatiaľ čo sotva prežil hepatitídu (zápal pečene), japonskú okupáciu a kórejskú vojnu. Cez sériu pokorujúcich, ako i radostných zážitkov v Božej ruke, stal sa nádobou, ktorú Boh mohol rozbiť a sformovať pre svoje vlastné účely, aby mu slúžil.

Autor Ki Dong Kim - svetovo uznávaný rečník, hovoriaci o princípoch cirkevného rastu a princípoch života vedeného Duchom, a tiež autor 130-tich kníh a pastor najväčšieho baptistického zboru v dejinách, cirkvi "Sung Rak" (Svätá Radosť) v Soule v Kórei.

Semone (Mlčanie), Ki Dong Kim
3.50€