Literatúra

30, 60 a stonásobok

John Avanzini
Skladom

Autor sa zaoberá citlivou, no veľmi dôležitou témou financií. S nepopierateľným pomazaním učiteľa v nej rozoberá verše Biblie, ktoré hovoria o sejbe a žatve.

Nenaplnili sa doposiaľ v tvojom živote Božie zasľúbenia o finančnej žatve?

Dávaš podľa Božej vôle?

Pojednáva vôbec Sväté Písmo o peniazoch?

30, 60 a stonásobok - John Avanzini
7.50€

Ako byť vedený Duchom Božím

Skladom

Skvelé vyučovanie od reverenda K. E. Hagina o tom, ako byť vedený Duchom Božím. Vyučovanie a svedectvá toho, ktorý sám zažil vedenie Božím Duchom po celý život.

5.00€

Ako zvládať svoje emócie

Joyce Meyer
Skladom

Denne nám napadne približne 70 000 myšlienok, ktoré v nás vyvolávajú rôzne pocity. Ak vám pocity diktujú, aký budete mať deň, dali ste im príliš veľa priestoru. Niet divu, že často mávame dojem, že nás ovládajú. Joyce Meyer sa zaoberá širokým spektrom pocitov, ktoré ako ľudia prežívame.

7.00€ Stará cena: 9.00€

Apoštolská služba

Ulf Ekman
Skladom

Ulf Ekman odpovedá v knihe na otázku, či existujú apoštoli aj dnes. Jeho vyučovanie na túto tému je jasné a principiálne, pričom uviedol v knihe mnoho príkladov dnešnej doby. Používa apoštola Pavla ako vzor pre apoštolov dnešných dní a zdôrazňuje význam Božieho poriadku v cirkvi.

Vydavateľstvo: Slovo života

Jazyk: slovenský

2.70€

Biblická konkordancia

Juraj Potúček
Skladom

Účelom biblickej konkordancie je pomôcť čitateľovi Biblie pri vyhľadávaní jednotlivých výrazov alebo veršov.

Biblická konkordancia, Juraj Potúček
12.80€

Biblický kurz víry

Skladom

Opäť v ponuke v CZ jazyku.

Pre každého kresťana je potrebné vedieť ako získať a uvoľniť vieru vo svojom živote.

Z obsahu:
Ako prichádza viera
Čo je viera
Čo znamená veriť srdcom
Ako uvoľniť svoju vieru
Sedem krokov k najvyššej viere
Šesť veľkých prekážok viery...

9.80€

Bojisko v mysli

Joyce Meyer
Vypredané

Joyce Meyer v knihe popisuje ako vyhrať nad útokom, ktorý prežíva myseľ človeka, ktorý trpí úzkosťou, pochybnosťou, zmätkom, depresiou, hnevom alebo odsudzovaním. Spoznáte akým spôsobom Joyce zvíťazila v boji vo svojej mysli a akým spôsobom môžete zvíťaziť aj vy. Nauč sa dnes, čo môžeš urobiť, aby si získal víťazstvo prostredníctvom knihy Bojisko v mysli.

8.20€

Božie uzdravenie

Jorge Tadeu
Skladom

Cieľom tejto knihy je pomôcť všetkým tým, ktorí potrebujú od Boha pomoc, najmä v oblasti uzdravenia.

Božie uzdravenie, Jorge Tadeu
1.89€

Církev živého Boha

Ulf Ekman
Skladom

Obsiahnuté témy: Základy cirkvi a vízie, Cirkevná história, Vedenie, Služba veriaceho, Hospodárenie cirkvi s peniazmi, Prebudenie a reformácia.

Církev živého Boha, Ulf Ekman
4.64€ Stará cena: 4.81€

Co je víra

Skladom

Biblia nám hovorí, že bez viery nie je možné ľúbiť sa Bohu – ale čo je viera? Kenneth E. Hagin odpovedá – aj na mnoho ďalších otázok - v tejto knižke, nesmierne cennej pokladnice učenia viery.

Nájdete tu:

Co je víra, Kenneth E. Hagin