Literatúra

30, 60 a stonásobok

John Avanzini

Autor sa zaoberá citlivou, no veľmi dôležitou témou financií. S nepopierateľným pomazaním učiteľa v nej rozoberá verše Biblie, ktoré hovoria o sejbe a žatve.

Nenaplnili sa doposiaľ v tvojom živote Božie zasľúbenia o finančnej žatve?

Dávaš podľa Božej vôle?

Pojednáva vôbec Sväté Písmo o peniazoch?

30, 60 a stonásobok - John Avanzini
7.50€

Ako byť vedený Duchom Božím

Vypredané

Skvelé vyučovanie od reverenda K. E. Hagina o tom, ako byť vedený Duchom Božím. Vyučovanie a svedectvá toho, ktorý sám zažil vedenie Božím Duchom po celý život.

5.00€

Apoštolská služba

Ulf Ekman

Ulf Ekman odpovedá v knihe na otázku, či existujú apoštoli aj dnes. Jeho vyučovanie na túto tému je jasné a principiálne, pričom uviedol v knihe mnoho príkladov dnešnej doby. Používa apoštola Pavla ako vzor pre apoštolov dnešných dní a zdôrazňuje význam Božieho poriadku v cirkvi.

Vydavateľstvo: Slovo života

Jazyk: slovenský

2.70€

Biblická konkordancia

Juraj Potúček

Účelom biblickej konkordancie je pomôcť čitateľovi Biblie pri vyhľadávaní jednotlivých výrazov alebo veršov.

Biblická konkordancia, Juraj Potúček
12.80€

Biblický kurz víry

Kenneth E. Hagin

Opäť v ponuke v CZ jazyku.

Pre každého kresťana je potrebné vedieť ako získať a uvoľniť vieru vo svojom živote.

Z obsahu:
Ako prichádza viera
Čo je viera
Čo znamená veriť srdcom
Ako uvoľniť svoju vieru
Sedem krokov k najvyššej viere
Šesť veľkých prekážok viery...

9.80€

Bojisko v mysli

Joyce Meyer
Vypredané

Joyce Meyer v knihe popisuje ako vyhrať nad útokom, ktorý prežíva myseľ človeka, ktorý trpí úzkosťou, pochybnosťou, zmätkom, depresiou, hnevom alebo odsudzovaním. Spoznáte akým spôsobom Joyce zvíťazila v boji vo svojej mysli a akým spôsobom môžete zvíťaziť aj vy. Nauč sa dnes, čo môžeš urobiť, aby si získal víťazstvo prostredníctvom knihy Bojisko v mysli.

8.20€

Božie uzdravenie

Jorge Tadeu

Cieľom tejto knihy je pomôcť všetkým tým, ktorí potrebujú od Boha pomoc, najmä v oblasti uzdravenia.

Božie uzdravenie, Jorge Tadeu
1.89€

Božský prúd

John Osteen

Láskavé a zároveň mocné slová od Johna Osteena, pastora, evanjelistu, autora mnohých kníh z USA, korého si Pán mocne používal 50 rokov vo svojej službe v minulom storočí.

1.80€

Církev živého Boha

Ulf Ekman

Obsiahnuté témy: Základy cirkvi a vízie, Cirkevná história, Vedenie, Služba veriaceho, Hospodárenie cirkvi s peniazmi, Prebudenie a reformácia.

Církev živého Boha, Ulf Ekman
4.64€ Stará cena: 4.81€

Co je víra

Kenneth E. Hagin

Biblia nám hovorí, že bez viery nie je možné ľúbiť sa Bohu – ale čo je viera? Kenneth E. Hagin odpovedá – aj na mnoho ďalších otázok - v tejto knižke, nesmierne cennej pokladnice učenia viery.

Nájdete tu:

Co je víra, Kenneth E. Hagin